Умивальник Duravit DuraStyle 037462 615 мм
Duravit DuraStyle 037462 560 мм615 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit DuraStyle 037462 615 мм
Раковина Duravit DuraStyle 0374620000 | 8 158 грн. |
Раковина вбудована на стільницю Duravit DuraStyle 61,5 х 49,5 см 037462000 | 9 440 грн. |
Умывальник Duravit DuraStyle 62x50 0374620000 | 9 449 грн. |
Модификації Duravit DuraStyle 037462
Ціни на Duravit DuraStyle 037462 |
---|---|---|---|---|
Duravit DuraStyle 037456 560 мм | від 16 926 грн. | 5 пропозицій | ||
Duravit DuraStyle 037462 615 мм | від 8 158 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →