Унітаз Duravit DuraStyle 2155090000
Фото 4 |
Duravit DuraStyle 2155090000 |
|
Зливний бачок і сидіння з кришкою можуть продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit DuraStyle 2155090000
Усі ціни 7 →Унітаз-компакт Duravit DuraStyle 2155090000 + 0093510005 + 0063790000 2155 | 14 820 грн. |
Унітаз підлоговий білий без бачка DURAVIT DuraStyle без сидіння випуск в с | 19 025 грн. |
Duravit DURASTYLE 2155090000 (только чаша) | 7 899 грн. |
Чаша напольного унитаза Duravit Durastyle 2155090000 | 9 654 грн. |
Унитаз компакт Duravit DuraStyle 215509 | 10 500 грн. |
Чаша унітаза підлогова DURAVIT DuraStyle 215509 без бачка та сидіння | 11 426 грн. |
Унітаз-компакт з бачком і кришкою Duravit Durastyle 2155090000 біле (30136 | 19 048 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →