Умивальник Duravit Happy D.2 236060 600 мм
Фото 6 |
Duravit Happy D.2 236060 |
|
Умивальник може продаватися без отвору під змішувач.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Happy D.2 236060 600 мм
Усі ціни 10 →Умивальник врізний DURAVIT Happy D.2 Plus 2360600000 на стільницю 600x460x | 29 866 грн. |
Duravit Happy D.2 Plus 60X46Cm Antracytowy Mat 2360606100 | 21 840 грн. |
Duravit Happy D.2 Plus 60X46Cm Antracytowy Mat 2360606100 | 20 800 грн. |
Раковина накладна на стільницю Duravit Happy D.2 Plus 60 х 46 см, білий гл | 27 593 грн. |
Duravit Happy D.2 Plus 60X46Cm Biały 2360600000 | 16 842 грн. |
ще 5 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 2318100000 — 1 отвір для змішувача
- арт. 2318100030 — 3 отвори для змішувача
РекомендуємоПорівняти в таблиці →