Умивальник Duravit Luv 037960 600 мм
Відео 2Фото 4 |
Duravit Luv 037960 |
|
Кераміка з покриттям WonderGliss буде залишатися гладкою, мати привабливий вигляд і чистоту протягом тривалого часу. Будь-які види забруднень будуть просто стікати разом з водою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Luv 037960 600 мм
Умивальник на стільницю Duravit Luv 60х40, білий (0379600000) 0379600000 | 22 900 грн. |
Duravit LUV 60x40 0379600000 | 19 480 грн. |
Duravit LUV 60x40 0379600000 | 20 454 грн. |
Duravit Luv Biały 03796000001 | 19 520 грн. |
Duravit Luv Biały 03796000001 | 20 496 грн. |
Відеоогляди
Модификації Duravit Luv 037960
Ціни на Duravit Luv 037960 |
---|---|---|---|---|
Duravit Luv 037960 600 мм | від 19 480 грн. | 7 пропозицій | ||
Duravit Luv 0379700000 710 мм | від 24 340 грн. | 3 пропозиції | ||
Duravit Luv 037980 800 мм | від 22 760 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →