Умивальник Duravit Starck 3 030549 530 мм
Фото 2 |
Duravit Starck 3 030549 465 мм530 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Starck 3 030549 530 мм
Усі ціни 6 →Раковина Duravit Starck 3 0305490000 | 9 161 грн. |
Duravit Starck 3 03054900001 | 14 160 грн. |
Duravit Starck 3 03054900001 | 14 868 грн. |
Duravit Starck 3 53х40 см (под столешницу) 0305490000 | 8 890 грн. |
Duravit STARCK3 49 0305490000 | 11 000 грн. |
Duravit STARCK3 49 0305490000 | 11 550 грн. |
Модификації Duravit Starck 3 030549
Ціни на Duravit Starck 3 030549 |
---|---|---|---|---|
Duravit Starck 3 030543 465 мм | від 8 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Duravit Starck 3 030549 530 мм | від 8 890 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →