Умивальник Duravit Vero 045460 600 мм
Фото 4 |
Duravit Vero 045460 |
|
Різні модифікації моделі мають різну кількість отворів для змішувача або не мають їх взагалі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Vero 045460 600 мм
Усі ціни 7 →Раковина Duravit Vero 0454600027 | 11 494 грн. |
Умивальник підвісний DURAVIT Vero 0454600000 600x470x165мм прямокутний біл | 22 204 грн. |
Умывальник Duravit Vero 60x47 0454600000 | 20 833 грн. |
Duravit Vero 0454600027 | 10 040 грн. |
Duravit Vero 0454600027 | 10 542 грн. |
Duravit Vero 60х47 см 0454600027 | 9 250 грн. |
Duravit VERO 600x465 0454600860 | 22 760 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 045460..00 — 1 отвір для змішувача
- арт. 045460..30 — 3 отвори для змішувача
- арт. 045460..60 — без отвору для змішувача
Модификації Duravit Vero 045460
Ціни на Duravit Vero 045460 |
---|---|---|---|---|
Duravit Vero 045450 500 мм | від 12 673 грн. | 4 пропозиції | ||
Duravit Vero 045460 600 мм | від 9 250 грн. | 8 пропозицій | ||
Duravit Vero 045470 700 мм | від 15 640 грн. | 6 пропозицій | ||
Duravit Vero 045480 800 мм | від 35 782 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →