Ванна Duravit Vero 170x75 см
Фото 3 |
Duravit Vero 170x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Vero 170x75 см
Ванна акрилова Duravit Vero 170х75см 700133 | 26 938 грн. |
Ванна акрилова Duravit Vero 170x75 700134000000000 | 52 790 грн. |
Акриловая ванна Duravit Vero 170x75 700133 | 26 628 грн. |
Ванна акрилова Duravit Vero 170х75см 700134 | 26 938 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 700133 — c нахилом для спини зліва
- арт. 700134 — з нахилом для спини праворуч
Модификації Duravit Vero
Ціни на Duravit Vero |
---|---|---|---|---|
Duravit Vero 170x75 см | від 26 628 грн. | 4 пропозиції | ||
Duravit Vero 180x80 см | від 21 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Duravit Vero 190x90 см | від 43 600 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →