Душова кабіна Dusel A-511 100x100
Фото 7 |
Dusel A-511 100x100 |
|
Дверні ручки з нержавіючої сталі
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel A-511 100x100
Усі ціни 18 →Душова кабіна Dusel А-511, 1000х1000х1900 прозоре скло d-551111 | 14 060 грн. |
Dusel Dusel A-511 100x100x190 прозрачное | 14 060 грн. |
Душевая кабина Dusel А-511, 1000х1000х1900 прозрачное стекло Dusel 511100x | 14 060 грн. |
Душова кабіна Dusel А-511, 1000х1000х1900 прозоре скло Dusel 511100x100pro | 14 060 грн. |
Душевая кабина Dusel A-511 100x100x190 тонированное Dusel-323 | 15 960 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Dusel A-511
Ціни на Dusel A-511 |
---|---|---|---|---|
Dusel A-511 80x80 | від 11 856 грн. | 16 пропозицій | ||
Dusel A-511 90x90 | від 13 110 грн. | 21 пропозиція | ||
Dusel A-511 100x100 | від 14 060 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →