Душова кабіна Dusel A-513 80x80
Фото 7 |
Dusel A-513 80x80 |
|
Дверні ручки з нержавіючої сталі
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel A-513 80x80
Усі ціни 16 →Душова кабіна Dusel 80x80 (Профіль - хром, скло - шиншила) A-513 551382 | 13 490 грн. |
Душова кабіна Dusel А-513, 800х800х1900 прозоре скло d-551381 | 12 160 грн. |
Dusel Dusel A-513 80x80x190 прозрачное | 12 160 грн. |
Душевая кабина Dusel А-513, 800х800х1900 прозрачное стекло Dusel 51380x80p | 12 160 грн. |
Душова кабіна Dusel А-513, 800х800х1900 прозоре скло Dusel 51380x80prozr | 12 160 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Dusel A-513
Ціни на Dusel A-513 |
---|---|---|---|---|
Dusel A-513 80x80 | від 9 936 грн. | 16 пропозицій | ||
Dusel A-513 90x90 | від 12 061 грн. | 22 пропозиції | ||
Dusel A-513 100x100 | від 14 508 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →