Душова кабіна Dusel A-516 100x100
Фото 9 |
Dusel A-516 100x100 90x90100x100 |
|
Дверні ручки з нержавіючої сталі
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel A-516 100x100
Усі ціни 30 →Душова кабіна Dusel 100x100 (Профіль - хром, скло - тоноване) A-513 551313 | 15 770 грн. |
Душова кабіна Dusel А-516, 1000х1000х1900, скло прозоре d-551611 | 15 200 грн. |
Dusel Dusel A-516 100x100x190 прозрачное | 15 200 грн. |
Душевая кабина Dusel А-516, 1000х1000х1900, стекло тонированное А-516-1000 | 16 530 грн. |
Душова кабіна Dusel А-516, 1000х1000х1900, скло прозоре Dusel А-511100proz | 15 200 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Dusel A-516
Ціни на Dusel A-516 |
---|---|---|---|---|
Dusel A-516 90x90 | від 14 440 грн. | 15 пропозицій | ||
Dusel A-516 100x100 | від 14 060 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →