Унітаз Dusel Arez DTPT10210230R
Фото 3 |
Dusel Arez DTPT10210230R |
|
Зливний механізм від Geberit. Спеціальне грязевідталкуючи покриття ExtraClean.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel Arez DTPT10210230R
Підлоговий унітаз DUSEL AREZ DTPT10210230R (Dusel-160) | 13 320 грн. |
Унитаз Dusel Arez DTPT10210230R | 13 320 грн. |
Унітаз Dusel Arez DTPT10210230R | 13 320 грн. |
Унітаз Dusel AREZ DTPT10210230R 910231 | 12 987 грн. |
Унітаз-компакт DUSEL AREZ DTPT10210230R з бачком і сидінням Soft Close дюр | 13 320 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →