Душовий піддон Dusel Easy Plumb D202 80x80
Фото 3 |
Dusel Easy Plumb D202 80x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel Easy Plumb D202 80x80
Душовий піддон DUSEL D202 80x80x13,5 (Dusel-101) | 6 000 грн. |
Душевой поддон Dusel D202 80х80х13,5 см | 6 000 грн. |
Душовий піддон Dusel D202 80х80х13, 5 см | 6 000 грн. |
Душовий піддон Dusel D202, 80х80х13,5 см | 6 000 грн. |
Модификації Dusel Easy Plumb D202 80x80
Ціни на Dusel Easy Plumb D202 80x80 |
---|---|---|---|---|
Dusel Easy Plumb D202 80x80 | від 6 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Dusel Easy Plumb D202 90x90 | від 6 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Dusel Easy Plumb D202 100x100 | від 7 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →