Унітаз Dusel Ivia DWHT10210330R
Dusel Ivia DWHT10210330R |
|
Спеціальне грязевідталкуючи покриття ExtraClean.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel Ivia DWHT10210330R
Усі ціни 6 →Унітаз підвісний Dusel Ivia білий глянцевий DWHT10210330R із сидінням Soft | 8 856 грн. |
Підвісний унітаз DUSEL IVIA DWHT10210330R (Dusel-157) | 8 856 грн. |
Унитаз Dusel Ivia DWHT10210330R | 8 856 грн. |
Унітаз Dusel Ivia DWHT10210330R | 8 856 грн. |
Унітаз підвісний Dusel IVIA DWHT10210330R | 9 840 грн. |
Унітаз DUSEL IVIA підвісний DWHT10210330R з сидінням Soft Close дюропласті | 8 856 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →