Підсилювач DV Audio MA-350.6P
DV Audio MA-350.6P
Кількість каналів:6
Входів RCA:3 пар(а)
Виходи:Pre-Amp
Вбудований програвач з USB type A, кардридером, і FM-радіо
Пара вхідних роз'ємів Jack
Всі характеристики
Характеристики MA-350.6P
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DV Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DV Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DV Audio MA-350.6P
DV audio MA-350.6P | 16 000 грн. |
Трансляційний мікшер-підсилювач з USB DV audio MA-350.6 P BLUETOOTH | 14 820 грн. |
Трансляційний мікшер-підсилювач DV audio MA-350.6P | 16 000 грн. |
Модификації DV Audio MA-350.6P
Ціни на DV Audio MA-350.6P |
---|---|---|---|---|
DV Audio MA-350.6P | від 14 820 грн. | 3 пропозиції | ||
DV Audio MA-180.6P | від 10 530 грн. | 3 пропозиції | ||
DV Audio MA-250.6P | від 13 600 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →