Дриль DWT BM06-10 GC (749233)
DWT BM06-10 GC ключовийшвидкозатискний |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT BM06-10 GC
Усі ціни 7 →Дриль електричний DWT BM06-10 GC | 1 262 грн. |
Дриль DWT BM06-10 GC | 1 370 грн. |
Дриль DWT BM06-10 GC | 1 375 грн. |
Дриль електричний DWT BM06-10 GC | 1 980 грн. |
Дриль електричний DWT BM06-10 GС | 1 340 грн. |
Дриль DWT BM06-10 GC | 1 380 грн. |
Дриль безударний DWT BM06-10 GC 600 Вт | 1 489 грн. |
Модификації DWT BM06-10 GC
Ціни на DWT BM06-10 GC |
---|---|---|---|---|
DWT BM06-10 G | від 1 349 грн. | 5 пропозицій | ||
DWT BM06-10 GC | від 1 262 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →