Стрічкова шліфмашина DWT BS 09-75 V
Фото 5 |
DWT BS 09-75 V |
|
Модель BS 09-75 без налаштування числа обертів, а в моделі BS 09-75V є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT BS 09-75 V
Усі ціни 8 →Стрічкова шліфмашина DWT BS09-75 V | 2 467 грн. |
Стрічкова шліфувальна машина DWT BS09-75 V | 2 572 грн. |
Стрічкова ШМ DWT BS-09-75V | 2 741 грн. |
Стрічкова шліфувальна машина DWT BS09-75 V ORIGINAL | 3 360 грн. |
Стрічкова шліфувальна машина DWT BS09-75 V | 2 399 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →