Точильний верстат DWT DS-150 KS 150 мм / 150 Вт (120828)
Відео 5Фото 5 |
DWT DS-150 KS 150 мм / 150 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT DS-150 KS 150 мм / 150 Вт
Усі ціни 9 →Точильний верстат DWT DS150 KS | 1 555 грн. |
Заточувальний верстат DWT DS-150 KS | 1 621 грн. |
Заточувальний верстат DWT DS-150 KS | 1 626 грн. |
Заточний верстат DWT DS-150 KS | 1 674 грн. |
Точильний верстат DWT DS150 KS | 2 072 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →