Ексцентрикова шліфмашина DWT EX 03-125 DV
Відео 1Фото 6 |
DWT EX 03-125 DV |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT EX 03-125 DV
Усі ціни 7 →Ексцентрикова шліфмашина DWT EX03-125 DV | 1 917 грн. |
Ексцентрикова шліфувальна машина DWT EX03-125 DV | 2 008 грн. |
Ексцентрикова шліфувальна машина DWT EX03-125 DV | 2 013 грн. |
Ексцентрикова шліфувальна машина DWT EX03-125 DV | 2 049 грн. |
Ексцентрикова шліфувальна машина DWT EX03-125 DV | 2 018 грн. |
Ексцентрикова шліфмашина DWT EX03-125 DV 380 Вт | 2 262 грн. |
Шліфувальна машина ексцентрик DWT EX03-125 DV | 1 917 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →