Електрорубанок DWT HB03-110 B
Відео 1Фото 7 |
DWT HB03-110 B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT HB03-110 B
Усі ціни 7 →Електрорубанок DWT HB03-110 B | 3 320 грн. |
Електрорубанок DWT HB03-110 B | 3 803 грн. |
Електрорубанок DWT HB03-110 B | 3 808 грн. |
Електрорубанок DWT HB-03-110 B | 3 952 грн. |
Рубанок DWT HB03-110 B | 3 499 грн. |
Електрорубанок DWT HB03-110 B | 3 813 грн. |
Електрорубанок DWT HB03-110 B 1100 Вт | 3 779 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →