Будівельний фен DWT HLP 16-500
DWT HLP 16-500 легкий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT HLP 16-500
Усі ціни 8 →Будівельний фен DWT HLP 16-500 | 1 265 грн. |
Промисловий фен DWT HLP16-500 | 1 303 грн. |
Промисловий фен DWT HLP16-500 | 1 308 грн. |
Технічний фен DWT HLP-16-500 | 1 313 грн. |
Фен промисловий DWT HLP16-500 | 1 149 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →