Електролобзик DWT STS 05-55 DV
Відео 2Фото 4 |
DWT STS 05-55 DV |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT STS 05-55 DV
Усі ціни 8 →Лобзик електричний DWT STS05-55 DV | 1 599 грн. |
Електролобзик DWT STS05-55 DV | 1 813 грн. |
Електролобзик DWT STS 05-55DV | 1 884 грн. |
Електролобзик DWT STS05-55 DV | 2 686 грн. |
Лобзик електричний DWT STS05-55 DV ORIGINAL | 2 100 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →