Болгарка DWT WS 08-125 V
Відео 3Фото 6 |
DWT WS 08-125 V 125 мм125 мм регулятор обертів |
|
Недорога кутова шліфувальна машина напівпрофесійного класу, призначена для виконання сухих відрізних робіт по металу, бетону, каменю та іншим твердим мінеральних матеріалів, в тому числі керамічній плитці. Спеціальні насадки дають змогу виконувати якісне сухе шліфування різних поверхонь. Інструмент розрахований на використання самого популярного розміру дисків — 125 мм. Для шліфування можуть застосовуватися щітки-насадки діаметром до 75 мм Двигун має потужність 860 Вт з системою повітряного охолодження.
Такої потужності достатньо для використання машини DWT WS 08-125V в тривалому режимі при навантаженнях середньої інтенсивності. Завдяки багатошаровому покриттю спеціальним лаком, мідна обмотка ротора надійно захищена від абразивного впливу пилу, що утворюється в процесі роботи. Хват корпусу зручний для широкої і середнього розміру долоні. Є регулятор швидкості обертання шпинделя, що дозволяє дотримувати правильний швидкісний режим при різанні матеріалів різними типами дисків.
Діапазон регулювання-від 3000 до 11000 об/хв, що перекриває всі звичайні потреби. Корпус машини виготовлений з ударостійкого пластику, а корпус редуктора — з легкого, але жорсткого алюмінієвого сплаву, добре відводить тепло, що виділяється при передачі крутного моменту високоміцними загартованими конічними шестернями. Знімний захисний кожух рухливий і може легко фіксуватися при будь-якому вугіллі повороту, до 360 градусів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Купити DWT WS 08-125 V
Кутова шліфмашина DWT WS08-125 V | 1 799 грн. |
Кутова шліфувальна машина DWT WS08-125 V | 2 024 грн. |
Кутова шліфувальна машина (Болгарка) DWT WS 08-125V | 2 103 грн. |
Кутова шліфувальна машина DWT WS08-125 V | 2 029 грн. |
Кутова шліфувальна машина DWT WS08-125 V | 2 025 грн. |
0 0 1 3 |
За її допомогою 9 поверхів плитки на сходи поклали, крім цієї КШМ ніякої іншої не використовувалось і ще працює і здається буде довго працювати. Чудова модель Не виявлено користуюся DWT WS 08-125 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Електроінструменти під брендом DWT давно відомі добротним якістю і ергономічними конструкціями. Кутова шліфувальна машина WS 08-125 V — модель з демократичною вартістю для професіоналів і домашніх майстрів.
Особливості конструкції та комплектації
КШМ виконана у фірмовому зеленому кольорі. Форм-фактор дуже схожий на «бошевский». Особливо, якщо порівняти модель Bosch GWS 850 CE Professional 0601378792. Корпус з ударостійкого пластику має витягнуту форму, що забезпечує зручний хват. Завдяки помірнiй вазі 2.1 кг, оперувати інструментом не важко. Для більш надійного утримання в процесі роботи в комплекті пропонується додаткова рукоятка. Крім неї є два ключі: один для зміни диска, іншої для кожуха.
Вентиляційні отвори в районі виходу мережевого кабелю запобігають перегріванню приладу при високих навантаженнях, а сам кабель обладнаний захистом від зламу.
Майстер на всі руки
Болгарка розрахована на використання різальних і шліфувальних кругів діаметром 125 мм. Зачищення від іржі, старого лаку або фарби можна виконувати дротяною щіткою діаметром 75 мм. Потужності двигуна 860 Вт достатньо, щоб різати, зачищати, шліфувати вироби з середньою інтенсивністю навантаження.
Кількість обертів вала регулюється від 3 000 до 11 000 об/хв. Для цього на торці корпусу є спеціальне коліщатко. Кому наявність даної функції не принципово, може придивитися до моделі WS 08-125 без неї. Хоча вартість у них однакова.
Передбачена блокування шпинделя для зручної заміни круга, але працює вона не від кнопки, а від ручної прокрутки. А ось відсутність бронювання ротора і статора дещо спантеличило, компаунда на обмотках немає, тобто захист двигуна від пилу відсутня.
Загалом, DWT WS 08-125 V — проста, але функціональна модель для невеликих і середніх об'ємів оздоблювальних робіт. За $40 — ідеальний вибір для домашнього майстра.
Модификації DWT WS 08-125 V
Ціни на DWT WS 08-125 V |
---|---|---|---|---|
DWT WS 08-125 | від 1 329 грн. | 13 пропозицій | ||
DWT WS 08-125 V | від 1 799 грн. | 6 пропозицій |