Вантажна шина Dynacargo Y203 235/75 R17.5 143L
6 104 грн. Купити! Dynacargo Y203 (руль/прицеп) 235/75 R17.5 143/141L 18PRGarant-shina.comНовий магазин (Київ) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Dynacargo Y203 235/75 R17.5 143L 235/75 R17.5 " 132 L 235/75 R17.5 " 143 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dynacargo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dynacargo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dynacargo Y203 235/75 R17.5 143L
Ціни на Dynacargo Y203 235/75 R17.5 143L |
---|---|---|---|---|
Dynacargo Y203 235/75 R17.5 132L | від 6 769 грн. | 1 пропозиція | ||
Dynacargo Y203 235/75 R17.5 143J | від 6 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Dynacargo Y203 235/75 R17.5 143L | від 6 104 грн. | 1 пропозиція |