Вантажна шина Dynacargo Y529 315/80 R22.5 157J
Виберіть розмір вантажної шини
Dynacargo Y529 315/80 R22.5 157J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dynacargo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dynacargo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dynacargo Y529 315/80 R22.5 157J
Dynacargo Y529 (привод-карьер) 315/80 R22.5 157/154J 20PR "M+S" | 14 471 грн. |
Dynacargo Y529 ведуча ведуча (315/80R22,5 157/154J) 340275 | 14 670 грн. |
Шина Dynacargo Y529 (провідна) 315/80 R22.5 157/154J PR20 | 16 218 грн. |