Сабвуфер Dynavoice Magic MW-10
Відео 3Фото 3 |
Dynavoice Magic MW-10
2021 рік
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:180 Вт
Частотний діапазон:30 – 180 Гц
Всі характеристики
Характеристики Magic MW-10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dynavoice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dynavoice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dynavoice Magic MW-10
Усі ціни 7 →Dynavoice Magic MW-10 Czarny | 18 680 грн. |
Dynavoice Magic MW-10 Czarny | 19 147 грн. |
Сабвуфер активний Dynavoice Magic MW-10 Black | 19 621 грн. |
Dynavoice Magic MW-10 Czarny | 19 614 грн. |
Домашній кінотеатр Dynavoice Magic MW-10 Czarny | 19 147 грн. |
Сабвуфер активний Dynavoice Magic MW-10 Black | 19 611 грн. |
Сабвуфер активный Dynavoice Magic MW-10 Black | 19 617 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →