Сабвуфер Dynavoice Magic MW-12
Відео 2Фото 3 |
Dynavoice Magic MW-12
2021 рік
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:180 Вт
Частотний діапазон:25 – 180 Гц
Всі характеристики
Характеристики Magic MW-12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dynavoice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dynavoice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dynavoice Magic MW-12
Усі ціни 7 →Сабвуфер активний Dynavoice Magic MW-12 Black | 24 535 грн. |
Домашній кінотеатр Dynavoice Magic MW-12 Czarny | 23 944 грн. |
Dynavoice Magic MW-12 Czarny | 23 360 грн. |
Dynavoice Magic MW-12 Czarny | 23 944 грн. |
Dynavoice Magic MW-12 Czarny | 24 528 грн. |
Сабвуфер активний Dynavoice Magic MW-12 Black | 24 525 грн. |
Сабвуфер активный Dynavoice Magic MW-12 Black | 24 531 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →