ДБЖ EAST AT-UPS3000-LCD 3000 ВА
Фото 5 |
EAST AT-UPS3000-LCD 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EAST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EAST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EAST AT-UPS3000-LCD 3000 ВА
Усі ціни 6 →ДБЖ безперервної дії (Online) East AT-UPS3000-LCD | 31 135 грн. |
East AT-UPS3000-LCD | 20 080 грн. |
East AT-UPS3000-LCD | 20 582 грн. |
East AT-UPS3000-LCD | 21 084 грн. |
ДБЖ безперервної дії (Online) East AT-UPS3000-LCD | 31 125 грн. |
ИБП непрерывного действия (Online) East AT-UPS3000-LCD | 31 131 грн. |
Модификації EAST AT-UPS3000-LCD
Ціни на EAST AT-UPS3000-LCD |
---|---|---|---|---|
EAST AT-UPS1000-LCD 1000 ВА | від 14 320 грн. | 6 пропозицій | ||
EAST AT-UPS2000-LCD 2000 ВА | від 27 280 грн. | 6 пропозицій | ||
EAST AT-UPS3000-LCD 3000 ВА | від 20 080 грн. | 6 пропозицій |