Циркуляційний насос EBARA EGO EASY 32-100 10.2 м 2"
EBARA EGO EASY 32-100 10.2 м
2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:11800 л/год
Макс. напір:10.2 м
Споживана потужність:180 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики EGO EASY 32-100
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації EBARA EGO EASY 32-100
Ціни на EBARA EGO EASY 32-100 |
---|---|---|---|---|
EBARA EGO EASY 25-60 6 м 1 1/2" | від 22 291 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO EASY 32-60 6 м 2" | від 22 640 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO EASY 25-80 8 м 1 1/2" | від 23 994 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO EASY 32-80 8 м 2" | від 23 801 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO EASY 25-100 10.2 м 1 1/2" | від 23 452 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO EASY 32-100 10.2 м 2" | від 27 606 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA EGO EASY 25-120 12 м 1 1/2" | від 25 890 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO EASY 32-120 12 м 2" | від 26 974 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →