Контактний гриль ECG KG 1000 Gourmet нержавіюча сталь
Відео 3Фото 14 |
ECG KG 1000 Gourmet |
|
Кухонний прилад торгової марки ECG представляє середній клас електричних контактних грилів. Модель примітна продуманою до дрібниць конструкцією, тому тут можна гнучко змінювати висоту верхньої пластини і відкривати кришку на 180 градусів, отримуючи повноцінний барбекю з двома зонами приготування розміром 29x26 см кожна. До інших фішках експлуатації пристрою у відкритому вигляді відноситься автоматичне підвищення потужності нагріву BBQ Booster і можливість роздільного регулювання температур кожної робочої поверхні в широкому діапазоні від 60 до 230 °С.
Контактний гриль ECG KG 1000 Gourmet отримав відразу 2 комплекти пластин: рифлені (краще підходять для готування м'яса) і гладкі (оптимальні для приготування омлету, овочів тощо). Всі вони мають антипригарне покриття, а значить кількість масла і жиру для готування можна скоротити. Органи управління доповнені дисплеєм, на якому не тільки відображається поточний температурний режим, але і можна легко налаштувати таймер виключення. З інших деталей варто виділити наявність піддону для жиру, теплоізоляційної притискної ручки і засувки для блокування відкриття при перенесенні/транспортуванні моделі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Купити ECG KG 1000 Gourmet нержавіюча сталь
Усі ціни 46 →ECG KG 1000 Gourmet | 6 029 грн. |
Електрогриль ECG KG 1000 Gourmet | 4 655 грн. |
Електрогриль притискний Ecg KG 1000 Gourmet | 4 690 грн. |
ECG KG 1000 Gourmet | 4 991 грн. |
ECG KG 1000 GOURMET | 5 309 грн. |