Ваги ECG KV 117 Slim
Фото 5 |
ECG KV 117 Slim |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECG KV 117 Slim
Усі ціни 75 →ECG KV 117 Chilli | 748 грн. |
Ваги кухонні Ecg Kv 117 Slim White | 621 грн. |
Кухонні ваги ECG KV 117 Slim white | 669 грн. |
ECG KV 117 SLIM white | 1 051 грн. |
Весы кухонные ECG KV 117 Chilli (KV117 Chilli) KV117 Chilli | 768 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ваг ECG KV 117 Slim:
- Індикатор заряду батарейки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →