Скороварка ECG MHT 1661 Pressione Nuovo
Відео 2Фото 16 |
ECG MHT 1661 Pressione Nuovo 2021 ріквеликий об'єм |
|
Ця мультиварка може похвалитися потенціалом потужної і продуктивної скороварки. Модель є однією з небагатьох, хто дозволяє регулювати як температуру з часом, так і тиск. Паровий клапан дозволяє налаштовувати тиск в діапазоні 50-90 кПа. Ця функціональна можливість дозволяє досягати від термообробки одних і тих же продуктів різних харчосмакових якостей. Мультиварка-скороварка ECG MHT 1661 pressione nuovo здатна істотно розширити сімейне меню.
Інтелектуальна автоматика перетворює прилад в справжнісінького домашнього шеф-кухаря. Потрібно лише правильно вибрати режим термообробки, все інше апарат зробить сам. Ключовою перевагою моделі є чаша збільшеного об'єму - в мультиварку вміщається до 6 л. прилад підійде для обслуговування навіть великої родини. Зовнішня частина корпусу представлена обшивкою з нержавіючої сталі. Таку скороварку легко чистити і мити. Діапазон нагріву регулюється в межах 40-160 °C. Температуру можна налаштовувати вручну, що дає кухареві можливість задіяти свої власні рецепти. Потужність споживання знаходиться на позначці 1000 Вт. Скороварка може зробити процес регулярного приготування їжі як ніколи простим і в той же час більш ефективним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Купити ECG MHT 1661 Pressione Nuovo
Усі ціни 25 →ECG MHT 1661 Pressione Nuovo | 6 675 грн. |
Мультиварка ECG MHT 1661 Pressione Nuovo | 5 243 грн. |
Мультиварка-скороварка ECG MHT 1661 Pressione Nuovo | 5 499 грн. |
ECG MHT 1661 PRESSIONE NUOVO | 5 842 грн. |
ECG MHT 1661 PRESSIONE NUOVO | 5 813 грн. |