Триммер для бороды и носа ECG ZS 2020N
Фото 5 |
ECG ZS 2020N |
|
В комплекті 2 змінні насадки, щіточка для чистки лез, чохол.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECG ZS 2020N
Усі ціни 8 →Тример ECG ZS 2020N | 353 грн. |
ECG ZS 2020N ZS2020N | 335 грн. |
Тример ECG ZS 2020N ZS-2020 N black/white | 269 грн. |
Тример для бороди та вусів ECG ZS-2020N | 469 грн. |
Тример ECG ZS 2020N | 291 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →