Бензоріз ECHO CSG-7410ES-14
Відео 3Фото 7 |
ECHO CSG-7410ES-14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECHO CSG-7410ES-14
Бензорез Echo CSG-7410ES 37680 | 38 540 грн. |
Бензорез Echo CSG-7410ES с металлической канистрой 5 л 37680A | 36 900 грн. |
Бензорез Echo CSG-7410ES с кругом по асфальту 250х25,4 мм 39149 | 28 999 грн. |
Відеоогляди