Набір посуду Edenberg EB-1118
Edenberg EB-1118 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-1118
Усі ціни 8 →Набір посуду яблучної форми Edenberg 6 предметів EB-1118 | 1 664 грн. |
EDENBERG EB-1118 | 1 601 грн. |
Набір каструль 6 предметів Edenberg з нержавіючої сталі 1.9л, 2.7л, 3.6л ( | 1 499 грн. |
Набір каструль Edenberg EB-1118 6 предметів сріблястий | 1 755 грн. |
Набір посуду з 6 предметів Edenberg (EB-1118) | 1 481 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →