Ківш Edenberg EB-1510
Фото 4 |
Edenberg EB-1510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-1510
Усі ціни 7 →Каструля-фритюрниця 2 в 1 Edenberg 3,8 л (18 см) з сітчастим кошиком EB-15 | 1 074 грн. |
EDENBERG EB-1510 | 1 069 грн. |
Каструля-фрітюрниця 2в1 Edenberg 3.8л з кришкою з нержавіючої сталі (EB-15 | 999 грн. |
Сотейник із кошиком для фритюру Edenberg EB-1510 3.8 л | 1 088 грн. |
Сотейник із кошиком для фритюру 3.8 л Edenberg EB-1510 | 1 129 грн. |
Каструля-фрітюрниця 3.8л з кришкою Edenberg EB-1510 | 1 238 грн. |
Сотейник із кошиком для фритюру Edenberg EB-1510 3.8 л | 1 089 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →