Каструля Edenberg EB-16202
Фото 7 |
Edenberg EB-16202 |
|
Підходить для всіх видів плит. Можна готувати в духовці до до 180 °С.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-16202
Усі ціни 7 →Каструля-казан Edenberg EB-16202 з антипригарним мармуровим покриттям 4.3 | 1 620 грн. |
Котел із мармуровим антипригарним покриттям 4.3 л 24см Edenberg EB-16202 | 998 грн. |
Котел кастрюля 4,3 л 24 см з антипригарним мармуровим покриттям Edenberg E | 1 097 грн. |
Каструля 4,3 л мармурова з кришкою Edenberg EB-16202 | 1 059 грн. |
Котел кастрюля 4,3 л 24 см з антипригарним мармуровим покриттям Edenberg E | 1 199 грн. |
Каструля-казан з кришкою Edenberg EB-16202 з антипригарним мармуровим покр | 1 440 грн. |
Казан-каструля Edenberg з кришкою з антипригарним мармуровим покриттям 4,3 | 1 005 грн. |
Модификації Edenberg EB-16202
Ціни на Edenberg EB-16202 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-16201 | від 777 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-16202 | від 998 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-16203 | від 1 172 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →