Набір посуду Edenberg EB-1873
Edenberg EB-1873 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-1873
Усі ціни 8 →EDENBERG EB-1873 | 2 289 грн. |
Набір емальованих каструль Edenberg з малюнком 5 штук 10 предметів гранат | 2 175 грн. |
Набір кухонного посуду 10 предметів емальований Edenberg EB-1873 | 2 121 грн. |
Набір каструль Edenberg Квіти червоні EB-1873 10 предметів | 2 510 грн. |
Набір каструль Edenberg EB-1873 емальованих 10 предметів з нержавіючої ста | 2 640 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →