Набір посуду Edenberg EB-1879
Фото 3 |
Edenberg EB-1879 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-1879
Усі ціни 9 →EDENBERG EB-1879 | 2 351 грн. |
Набір емальованих каструль Edenberg 10 предметів (EB-1879) | 2 150 грн. |
Набір кухонного посуду 10 предметів емальований Edenberg EB-1879 | 2 187 грн. |
Набір каструль Edenberg Квіти EB-1879 10 предметів | 2 578 грн. |
Набір каструль Edenberg EB-1879 емальованих 10 предметів з нержавіючої ста | 2 640 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →