Набір посуду Edenberg EB-2412
Фото 10 |
Edenberg EB-2412 4 л6.6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-2412
Набір каструль з силіконовими ручками Edenberg EB-2412 | 1 956 грн. |
Набір посуду із нержавіючої сталі 8 предметів Edenberg EB-2412 | 1 677 грн. |
Набір посуду із нержавіючої сталі 8 предметів Edenberg EB-2412 (НАБІР НІМЕ | 1 699 грн. |
Модификації Edenberg EB-2412
Ціни на Edenberg EB-2412 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-2411 | від 1 407 грн. | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-2412 | від 1 677 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →