Гриль-сковорідка Edenberg EB-3309 24 см
Фото 10 |
Edenberg EB-3309 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3309 24 см
Сковорода гриль Edenberg EB-3309 Антипригарне покриттям з обох боків Підхо | 1 095 грн. |
Сковорода гриль Edenberg EB-3309 з кришкою з антипригарним мармуровим покр | 1 095 грн. |
Сковорода-гриль із кришкою d-24 см Edenberg EB-3309 | 949 грн. |
Сковорода гриль з кришкою мармуровим покриттям антипригарним 24см Edenberg | 817 грн. |
Сковорода-гриль Edenberg з кришкою і мармуровим покриттям 24 см, 1.5 л (EB | 949 грн. |
Модификації Edenberg EB-3309
Ціни на Edenberg EB-3309 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3309 24 см | від 817 грн. | 5 пропозицій | ||
Edenberg EB-3310 28 см | від 1 067 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →