Кухарський набір Edenberg EB-3605B
Фото 4 |
Edenberg EB-3605B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3605B
Усі ціни 13 →Набір кухонного приладдя Edenberg EB-3605-Brown 7 предметів коричневий | 814 грн. |
Набір кухонних речей Edenberg EB-3605-Black 7 предметів чорний | 814 грн. |
Кухонний набір з нейлону 7 предметів Edenberg Чорний 3605B | 760 грн. |
Набір кухонного приладдя з нейлону 7 предметів Edenberg EB-3605 Black | 777 грн. |
Набір кухонного приладдя з нейлону 7 предметів Edenberg EB-3605 Brown | 777 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →