Ківш Edenberg EB-3674
Фото 8 |
Edenberg EB-3674 1.4 л2.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3674
Усі ціни 13 →EDENBERG EB-3674 | 642 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg EB-3674 18 см 2,5 л | 704 грн. |
Ківш Edenberg 1.8л 18см з кришкою та мармуровим покриттям (EB-3674) | 660 грн. |
Ківш з литого алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям зі скляною кри | 653 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg EB-3674 18 см 2,5 л | 755 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3674
Ціни на Edenberg EB-3674 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3673 | від 575 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3674 | від 525 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →