Набір посуду Edenberg EB-3735
Edenberg EB-3735 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3735
Усі ціни 6 →Набір посуду з нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg EB-3735 | 2 773 грн. |
EDENBERG EB-3735 | 2 575 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі Edenberg 12 предметів із сотейником (E | 2 299 грн. |
Набір посуду Edenberg EB-3735 12 предметів сріблястий | 2 635 грн. |
Набір посуду з 12 предметів Edenberg (EB-3735) | 2 403 грн. |
Набір посуду каструль із нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg EB-3735 | 2 382 грн. |
Комплектація:
- Сотейник 3.4 л
- Ківш з кришкою 2.1 л
- Каструля з кришкою 2.1 л
- Каструля з кришкою 2.9 л
- Каструля з кришкою 3.9 л
- Каструля з кришкою 6.5 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →