Каструля-скороварка Edenberg EB-3770
Фото 7 |
Edenberg EB-3770 |
|
Робочий тиск: 80 кПа, безпечний тиск до 150 кПа.
Може використовуватися і як скороварка з металевою кришкою, і як звичайна індукційна каструля зі скляною кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3770
Скороварка-пароварка Edenberg 3 в 1 із нержавіючої сталі 9 л EB-3770 | 2 200 грн. |
Скороварка-пароварка Edenberg 3 в 1 нержавеюещей стали 9 л (EB-3770) | 1 899 грн. |
Скороварка з пароваркою Edenberg EB-3770 9 л з нержавіючої сталі 3в1 | 1 850 грн. |
Скороварка-кастрюля-пароварка з скляною кришкою 3 в 1 Edenberg EB-3770 на | 2 689 грн. |
Скороварка-пароварка Edenberg EB-3770 9 л | 2 399 грн. |
Модификації Edenberg EB-3770
Ціни на Edenberg EB-3770 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3768 | від 1 550 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3769 | від 1 675 грн. | 16 пропозицій | ||
Edenberg EB-3770 | від 1 850 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →