Каструля Edenberg EB-3976
Відео 2Фото 5 |
Edenberg EB-3976 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3976
Усі ціни 7 →Каструля гранітна зі скляною кришкою Edenberg EB-3976 сіра 2,3 л | 761 грн. |
Казан-каструля Edenberg EB - 3976 з антипригарним покриттям круглий 2.3л ( | 790 грн. |
Котел із гранітним антипригарним покриттям 2.3 л 20 см Edenberg EB-3976 | 899 грн. |
Котел каструля 2.3 л з гранітним антипригарним покриттям та кришкою Edenbe | 757 грн. |
Каструля-казан Edenberg з гранітним покриттям та скляною кришкою 2.3 л кру | 909 грн. |
Котел кастрюля 2.3 л з гранітним антипригарним покриттям та кришкою Edenbe | 870 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-3976 з гранітним покриттям та скляною кришкою 2 | 1 150 грн. |
Відеоогляди
Модификації Edenberg EB-3976
Ціни на Edenberg EB-3976 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3976 | від 757 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-3977 | від 770 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3978 | від 862 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3979 | від 935 грн. | 6 пропозицій | ||
Edenberg EB-3980 | від 1 100 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →