Набір посуду Edenberg EB-3985
Edenberg EB-3985 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3985
Набір посуду казанів 6 предметів із гранітним антипригарним покриттям Eden | 5 406 грн. |
Набір казанів з гранітним покриттям і кришкою Edenberg EB-3985 Казани з ін | 3 510 грн. |
Набір посуду 3 кастрюлі казани з кришками Edenberg EB-3985 із антипригарни | 2 440 грн. |
Набір посуду 3 каструлі казани з кришками Edenberg EB-3985 з гранітним ант | 3 395 грн. |
Набір казанів з кришками Edenberg EB-3985 мармур 3 шт. 2,1-3 л, 3,1-5 л, 5 | 3 480 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →