Набір посуду Edenberg EB-4020
Фото 8 |
Edenberg EB-4020 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-4020
Усі ціни 8 →Набір посуду Edenberg 12 предметів EB-4020 | 3 466 грн. |
EDENBERG EB-4020 | 3 162 грн. |
Набір посуду Edenberg із 12 предметів із нержавіючої сталі (EB-4020) | 2 699 грн. |
Набір посуду Edenberg EB-4020 12 предметів сріблястий | 3 468 грн. |
Набір посуду з 12 предметів Edenberg (EB-4020) | 2 951 грн. |
ще 3 пропозиції
В набор входит:
- ковш с крышкой 16х10.5 см, 2.1 л
- кастрюля с крышкой 16х10.5 см, 2.1 л
- кастрюля с крышкой 18х11.5 см, 3.0 л
- кастрюля с крышкой 20х12.5 см, 4.0 л
- кастрюля с крышкой 24х10 см, 4.5 л
- кастрюля с крышкой 28х23 см, 14 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →