Набір посуду Edenberg EB-5651
Фото 11 |
Edenberg EB-5651 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-5651
Універсальний набір посуду Edenberg EB-5651 набір 12 предметів приладдя дл | 4 531 грн. |
Набір посуду Edenberg з мармуровим покриттям антипригарним 10 предметів ли | 3 249 грн. |
Набір посуду казанів 12 предметів з мармуровим антипригарним покриттям Ede | 3 362 грн. |
Набір посуду з тришаровим мармуровим покриттям Edenberg EB-5651 на 12 пред | 4 471 грн. |
Набір посуду казанів 12 предметів з мармуровим антипригарним покриттям Ede | 3 399 грн. |
Комплектація набору:
- Ківш з кришкою 16 см, об'єм 1.2 л
- Каструля з кришкою 20 см, об'єм 2.3 л
- Каструля з кришкою 24 см, об'єм 4.3 л
- Каструля з кришкою 28 см, об'єм 6.4 л
- Сковорідка 24 см, об'єм 1.9 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →