Набір посуду Edenberg EB-7422
Фото 7 |
Edenberg EB-7422 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-7422
Усі ціни 6 →Набір посуду Edenberg Bronze Line 8 предметів EB-7422 | 4 274 грн. |
Набір посуду Edenberg EB-7422 з антипригарним мармуровим покриттям 6 предм | 2 475 грн. |
Набір каструль Edenberg EB-7422 з мармуровим покриттям з литого алюмінію 8 | 5 499 грн. |
Універсальний набір каструль Edenberg EB-7422 з литого алюмінію з антиприг | 3 137 грн. |
Набір посуду каструлі з антипригарним покриттям Edenberg EB-7422 8 предмет | 5 499 грн. |
Набір посуду Edenberg EB-7422 складається з 8 предметів (3 каструлі і 2 пі | 3 710 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →