Сотейник Edenberg EB-8135 32 см
Фото 3 |
Edenberg EB-8135 28 см32 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8135 32 см
Усі ціни 12 →Сотейник мармуровий з кришкою Edenberg 5.5 л EB-8135 | 1 143 грн. |
EDENBERG EB-8135 | 1 121 грн. |
Стільник-казан Edenberg 5.5л 32см з мармуровим антипригарним покриттям (EB | 999 грн. |
Сотейник (Казан) мармуровим покриттям антипригарним 5.5 л 32 см Edenberg E | 1 047 грн. |
Сотейник Edenberg EB-8135 32 см 5,5 л | 1 137 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Edenberg EB-8135
Ціни на Edenberg EB-8135 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8134 28 см | від 850 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-8135 32 см | від 999 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →